Gabriela mi-a oferit o experiență atât de uimitoare în București. Nu numai că are cunoștințe incredibile despre istoria și cultura orașului, dar a făcut ca totul să pară personal și captivant. Se vede că îi place cu adevărat ceea ce face.
M-a plimbat prin București, mi-a explicat istoria din spatele diferitelor locuri într-un mod ușor și interesant de urmărit și, pe deasupra, este o fotografă fantastică. Fotografiile au ieșit uimitoare și au surprins cu adevărat experiența perfect.
Dacă vizitezi Bucureștiul și dorești pe cineva care este amabil, profesionist, pasionat de oraș și talentat în spatele aparatului foto, îți recomand cu căldură să rezervi la Gabriela. Îți mulțumim din nou pentru o experiență atât de memorabilă!