
Cazări pe malul apei în Rosa Norte
Descoperă și rezervă locuințe unice pe malul apei de închiriat pe Airbnb
Cele mai apreciate locuințe de închiriat pe malul apei din Rosa Norte
Oaspeții sunt de acord: aceste locuințe de închiriat pe malul apei sunt evaluate la superlativ în ceea ce privește poziția, curățenia și multe altele.

Soul Nascente - Praia do Rosa
Apartament loft cu vedere la ocean, cu vedere la Lagoa do Meio, într-un cartier familial și sigur. Cu priveliști panoramice ale golfului, locul este magic și perfect situat! Ideal pentru cupluri și copii cu vârsta peste 12 ani. Consultă condițiile pentru copiii mai mici; animalele de companie nu sunt permise. Suntem la 3 minute de mers pe jos de centru: piețe, restaurante, baruri și la 5 minute de mers pe jos de plajă prin frumosul traseu care coboară din Caminho do Rei. Nu vei avea nevoie de o mașină pentru a ajunge în aceste locuri. Bucură-te de Rosa!
Scor mediu de 4,97 din 5, 148 recenzii
Casa 01: Jacuzzi privat, piscină și vedere la lagună
Bucurați-vă de un sejur unic într-un spațiu de 1.500 m² conceput pentru confortul și timpul dvs. liber. Casa este completă și utilată, cu piscină încălzită (zonă comună), jacuzzi cu hidromasaj, masă de biliard/tenis de masă, acces direct la lagună. De asemenea, oferim stand up paddle, caiac și alte opțiuni pentru a te bucura de natură. Situată la doar 2 km de Praia do Rosa, proprietatea se află în apropiere de plaje frumoase, precum Ouvidor, Barra de Ibiraquera și Praia do Luz, într-o regiune cu peisaje încântătoare.
Scor mediu de 4,98 din 5, 154 recenzii
Confort/Piscină/Vizual/SelfCiCo/ACIbiraLakeHouse
Casă confortabilă la câțiva metri de Lagoa da Ibiraquera. Ideal pentru a petrece timp cu prietenii sau familia. Liniștea, apusul soarelui, apele calde din lagună fac din loc o mare atracție pentru practicarea sporturilor eoliene, cum ar fi windsurfing, kitesurfing, ridicarea în picioare sau pur și simplu o baie. Aproape de cele mai bune plaje din sudul orașului Santa Catarina, cum ar fi Praia do Rosa, Ibiraquera, Luz, Ouvidor, pe lângă plajele din Garopaba. Profită de oportunitatea de a te bucura de un spațiu unic!
Scor mediu de 4,97 din 5, 147 recenzii
Lindo Chalé na Beira da Lagoa
Trăiește experiența de a sta la marginea Lagoa de Ibiraquera în acest spațiu liniștit și elegant! Apusul de soare are loc în fața cabanei, care, cu fața sa de sticlă de 15 picioare, face ca aspectul să fie de neuitat! Site-ul are acces la lagună în capcană exclusivă pentru oaspeți, pentru a se bucura și a se bucura de lagună, este disponibil și un caiac cu două locuri. Locație excelentă la Praia do Rosa. 500 m de Surfland, 800 m de Rosa Norte în apropiere de ombudsman, piețe și restaurante
Scor mediu de 5,0 din 5, 48 recenzii
Casă în complex rezidențial pe plajă | Praia do Rosa
Stai în inima Praia do Rosa, la doar 300 m de nisip, la Vida Sol e Mar EcoResort. Relaxează-te pe balcon cu o vedere incredibilă la ocean și un grătar. Casa oferă 2 dormitoare (1 cu pat matrimonial „King-size” și baie proprie), dușuri cu încălzire pe gaz, o bucătărie gourmet cu insulă, Wi-Fi rapid și un Smart TV de 50”. Bucură-te de vacanță în confort total și de facilitățile stațiunii: piscină, restaurant zilnic, pază 24/7 și servicii exclusive pe plajă. Escapada perfectă pentru relaxare!
Scor mediu de 5,0 din 5, 16 recenzii
Refugiu de vacanță|Ofuro + Vedere uimitoare|Ferrugem
Bucură-te de escapada EXCLUSIVISTĂ și PRIVATĂ cu jacuzzi CALD, în mijlocul unei livezi SPECTACULOASE de apus de soare din Lagoa Encantada . Apartamentele au aer condiționat, TV și Wi-Fi 600 MB Deuro încălzit și cu hidromasaj. Completează chioșcul Gourmet Space. Există două băi private, una cu un pat dublu și cealaltă cu două paturi duble, nu închiriem separat . Aproape de plajă și de centru. Accesul la plajă pe traseu sau pe scări exclusive, un exercițiu frumos pentru trup și suflet.
Scor mediu de 4,99 din 5, 121 recenzii
Experiența casei Garopaba
Casă cu mult stil și vedere la uluitoare! Pentru cei care caută cele mai bune experiențe, confort, sofisticare, siguranță și liniște! Trei apartamente + Suită Master cu pat matrimonial, șemineu cu etanol, minibar și cadă cu hidromasaj. Spa încălzit pe terasă, masă de biliard, aer condiționat în toate dormitoarele și livingul, Wi-Fi, grătar intern și extern, pivniță, fabrică de bere, mașină de spălat vase și spălătorie. Iubim animalele de companie, dar nu permitem câini de talie mare.
Scor mediu de 5,0 din 5, 119 recenzii
Casa do Céu Loft 2 Hostel
Refugiul nostru este situat la înălțime, pe munte, în mijlocul pădurii luxuriante a Atlanticului. Situată într-o comunitate exclusivistă închisă, Casa do Céu Inn are doar două unități, oferind intimitate, securitate și o vedere uluitoare la lagună. Suntem poziționați strategic printre cele mai renumite plaje din Garopaba: cu o scurtă plimbare de-a lungul unui traseu, puteți ajunge la Praia da Silveira; în doar cinci minute cu mașina, puteți găsi frumoasele plaje Ferrugem și Garopaba.
Scor mediu de 4,92 din 5, 74 recenzii
Ibiracasa - Cabană fermecătoare lângă lagună
Un loc liniștit la marginea Lagoa da Barra de Ibiraquera, ideal pentru un cuplu, odihnește-te într-un spațiu înconjurat de natură. Sua mascota es bem vinda. O bangalô fica a cinco minutos a pie da praia. Cazarea se află la marginea lagunei, pe apă. 5 minute de mers pe jos de plajă și centrul orașului și magazine. Vă veți bucura de apartament pentru liniștea lagunei. Locuința mea este perfectă pentru cupluri, persoane care călătoresc singuri și însoțitori cu patru picioare.
Scor mediu de 4,89 din 5, 118 recenzii
Apus de soare liniștit la Lagoon și SurfLand
La Cabana Ouvidor, vei experimenta o legătură totală cu natura. Imaginează-ți că te trezești cu sunetul păsărilor și savurezi o cafea pe balcon, înconjurat de copaci și prospețimea dimineții. Animale de companie acceptate, fără grădină, dar cu acces securizat, împrejmuit și trecere sigură între terasă și balcon. Spațiul se află în Condomínio Maranata, cu acces exclusiv la Lagoa de Ibiraquera, oferind un apus de soare uimitor. În plus, se află în fața SURFLAND BRASIL.
Scor mediu de 4,98 din 5, 241 recenzii
Cabană 1 / vedere la mare la Praia do Rosa
Cabană fermecătoare și confortabilă în Praia do Rosa, în mijlocul naturii, cu vedere la mare și vizavi de laguna Peri, la 300 de metri de plajă (colțul de sud al Praia do Rosa), cu o potecă frumoasă până la plajă (5 minute de mers pe jos). ATENȚIE: Nu sunt permise petrecerile și muzica tare, respectați orele de liniște începând cu ora 22:00! Micul dejun este asigurat de o terță parte și are un cost suplimentar, vă rugăm să ne întrebați!
Scor mediu de 4,96 din 5, 224 recenzii
Vedere la mare la marginea plajei Rosa | Casa Coruja
Casă mare cu 2 etaje, privată cu vedere la mare și acces ușor la plajă prin intermediul traseului. Casa are: lenjerie de pat și prosoape de baie, parcare, TV cu canale deschise și internet Wi-Fi. Suntem un colț liniștit în mijlocul naturii și, din acest motiv, nu permitem zgomot puternic și rachete în spațiul nostru. Sunet în casă numai în volum redus, care nu deranjează cartierul. Tăcere după ora 22:00
Scor mediu de 4,8 din 5, 92 recenziiDotări populare pentru locuințele de închiriat pe malul apei din Rosa Norte
Apartamente de închiriat pe malul apei

Apartament pe malul apei, Garopaba
Scor mediu de 4,85 din 5, 172 recenzii
R14 Duplex 1
Scor mediu de 4,98 din 5, 113 recenzii
Apartament confortabil B air tvbox piscină cu loc de joacă
Scor mediu de 4,91 din 5, 109 recenzii
Vista linda 04 - Curtea noastră este laguna
Scor mediu de 4,94 din 5, 18 recenzii
Loft Sunset Garopaba
Scor mediu de 5,0 din 5, 21 recenzii
Penthouse cu cea mai bună vedere la Praia da Vila
Scor mediu de 5,0 din 5, 11 recenzii
Vila Mavi - Praia do Rosa - Ample apt w/ Hydro
Scor mediu de 5,0 din 5, 8 recenzii
Apartament cu vedere panoramică și terasă la iaz
Scor mediu de 4,96 din 5, 25 recenziiCase de închiriat pe malul apei

Colibă montană cu vedere la mare și Ufuro
Scor mediu de 4,92 din 5, 373 recenzii
Sweet Home ❤️ - Beira da Lagoa Doce
Scor mediu de 4,96 din 5, 124 recenzii
Casa Bela Vista -Jacuzzi Priv-Vista-Ar-P. do Rosa
Scor mediu de 4,81 din 5, 78 recenzii
Ibirahill Bajau - Priveliște care îți taie respirația
Scor mediu de 5,0 din 5, 39 recenzii
Cabana Ponta da Piteira
Scor mediu de 5,0 din 5, 30 recenzii
Ibiraquera, Lake, Praia do Rosa, Casa Tingazú
Scor mediu de 4,95 din 5, 66 recenzii
Maxi Haus Silveira Canto Sul
Scor mediu de 4,97 din 5, 35 recenzii
Casa S.U.N - Praia do Rosa - Piscină și jacuzzi
Scor mediu de 4,92 din 5, 13 recenziiApartamente de închiriat în complexuri rezidențiale pe malul apei

Apartament cu vedere la mare. 6 persoane, 2 locuri de parcare.
Scor mediu de 5,0 din 5, 24 recenzii
Apartament Beach de Luz - vedere la ocean pentru 6 p.
Scor mediu de 4,65 din 5, 26 recenzii
Apartament confortabil cu vedere la mare!
Scor mediu de 5,0 din 5, 13 recenzii
Duplex cu vedere la mare pentru familii
Scor mediu de 4,95 din 5, 22 recenzii
Apê Imbituba pentru cei cărora le place Sossêgo
Scor mediu de 4,92 din 5, 61 recenzii
Apartament cu vedere la mare, la 350m de plajă
Scor mediu de 4,83 din 5, 40 recenzii
Liniște, frumusețe și confort lângă lac
Scor mediu de 5,0 din 5, 47 recenzii
Garopaba. Depto 4 frente al mar
Scor mediu de 4,9 din 5, 29 recenziiDestinații de explorat
- Gramado Locuințe de vacanță
- Canela Locuințe de vacanță
- Garopaba Locuințe de vacanță
- Ponta Grossa Locuințe de vacanță
- Pontal do Paraná Locuințe de vacanță
- Guaratuba Locuințe de vacanță
- Balneário Piçarras Locuințe de vacanță
- Canoas Locuințe de vacanță
- Criciúma Locuințe de vacanță
- Santa Cruz do Sul Locuințe de vacanță
- Lages Locuințe de vacanță
- Navegantes Locuințe de vacanță
- Cazări potrivite pentru familii Rosa Norte
- Cazări cu acces la lac Rosa Norte
- Cazări în lofturi Rosa Norte
- Cazări dotate cu cadă cu hidromasaj Rosa Norte
- Cazări cu acces la plajă Rosa Norte
- Pensiuni cu mic dejun Rosa Norte
- Cazări în camere private cu baie Rosa Norte
- Cazări în case de oaspeți Rosa Norte
- Locuințe de închiriat, care acceptă animale de companie Rosa Norte
- Chalet-uri de închiriat Rosa Norte
- Cazări în căsuțe Rosa Norte
- Locuințe de închiriat pe plajă Rosa Norte
- Apartamente de închiriat Rosa Norte
- Cazări cu mic-dejun Rosa Norte
- Case de închiriat Rosa Norte
- Cabane de închiriat Rosa Norte
- Locuințe de închiriat cu piscină Rosa Norte
- Bungalow-uri de închiriat Rosa Norte
- Cazări pe malul apei Santa Catarina
- Cazări pe malul apei Brazilia
- Praia do Rosa
- Plaja Guarda Do Embaú
- Daniela
- Campeche
- Plaja Campeche
- Plaja Joaquina
- Farul Santa Marta Grande
- Ibiraquera
- Praia do Santinho
- Itapirubá
- Plaja Açores
- Beach of the Englishmen
- Praia do Morro das Pedras
- Praia de Garopaba
- Plaja Mozambique
- Jurerê Beach Village
- Plaja Solidão
- Praia Jurerê Internacional
- Praia Da Barra
- Praia do Matadeiro
- Universitatea Federală din Santa Catarina
- Praia do Luz
- Praia Ponta Do Papagaio
- Praia Do Cardoso





